Argentina bez Mesija ponižena u Madridu sa 6:1

Fudbaleri Španije potpuno su nadigrali Argentinu sa 6:1 u prijateljskom meču odigranom u Madridu na stadionu Vanda Metropolitano.

U poslednjoj utakmici dana, nekadašnji šampion sveta u fudbalu je bez Lionela Mesija izgledao kao topovsko meso za "Crvenu furiju", a Isko je dao tri gola "Gaučosima".

Dijego Kosta je na ranjivost Argentine ukazao već u 12. minutu kada se dobro ubacio u sredinu, posle dodavanja Asencija i dao gol za 1:0.

Petnaest minuta kasnije Isko praktično zaboravljen u srcu kaznenog prostora daje svoj prvi gol. Asensio je još jednom bio asistent sa boka i po zemlji.

Otamendi posle kornera u 39. minutu uspeva da smanji na 2:1 i tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Isko u 52. minutu daje treći gol posle dodavanja Aspasa, a još jednom je sredina kaznenog prostora ostala nepokrivena u odbrani.

Samo tri minuta kasnije Alkantara povećava na 4:1, u 73. minutu se posle ispucavanja Davida De Hee iz prve u strelce upisuje i Aspas, da bi već u 74. minutu Isko trećim golom posle presečene lopte i velikog kiksa Otamendija stavio tačku na ovaj meč i katastrofu koju će Argentina teško da zaboravi.

U utorak je odigran ukupno 21 meč a sve rezultate i njihove promene možete pročitati u nastavku.