Bajern opet savladao Bešiktaš

Fudbaleri Bajerna su i u revanšu osmine finala Lige šampiona pobijedili Bešiktaš 3:1 i poslije 5:0 u Minhenu ubjedljivo se plasirali među osam najboljih timova Evropa.

Bavarci su do prednosti u Istanbulu došli u 18. minutu. Miler je dobro centrirao, a na pravom mjestu na drugoj stativi bio je Tijago Alkantara.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Gonul je nespretno reagovao poslije centaršuta Rafinje i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Jedini pogodak za Bešiktaš u ovom dvomeču postigao je Vagner Lav. Iskoristio je grešku odbrane Bajerna i sa zemlje uspio da smanji zaostatak.

Konačan rezultat postavio je Sandro Vagner u 83. minutu. Bivši igrač Hofenhajma imao je lak posao poslije centaršuta Alabe.

Posljednji četvrtfinalista Lige šampiona biće poznat poslije utakmice Barselona-Čelsi koja će početi u 20.45.