Barsi pukla petarda za prvi poraz u sezoni

Fudbaleri Levantea pobijedili su Barselonu 5:4 u u 37. kolu Primere.

Šampioni su tako doživjeli prvi poraz u sezoni, ali su izbjegli potpuni debakl koji se mogao naslutiti poslije 56 minuta igre.

Katalonci su igrali bez Mesija i još jednom pokazali da se u takvim situacijama ne snalaze baš najbolje. Levante je to iskoristio i na krilima Emanuela Boatenga i Bardija stigli su do efektne pobjede.

Levante je vodio 2:0, pa 5:1 nakon što je 21-godišnji napadač iz Gane postigao het trik, a Bardi dodao još dva gola.

Ličilo je na katastrofu, ali je na sreću gostiju Kutinjo se probudio i dao tri gola, zatim je Suarez pogodio sa bijele tačke, pa je za samo 12 minuta tim Ernesta Valverdea stigao na gol minusa i imao preko 20 minuta da izbjegne i poraz.

Suarez je imao najveću šansu u 74. minutu, ali je njegov šut glavom iz dobre pozicije otišao preko gola.

Katalonci su tako propustili priliku da odigraju sezonu bez poraza u Primeri.