Dmitrović laktom -nokautirao- Anhela, pa mu spasao život

Fudbaleri Hetafea pobedili su Eibar sa 1:0, u utakmici 34. kola španske LaLige, a jedan od junaka meča je uprkos porazu bio golman Eibara Marko Dmitrović.

Dmitrović i Anhel su u 50. minutu krenuli ka lopti, srpski golman je želeo da je ispuca, a Anhel da postigne gol.

Srbin je pokušao da je izboksuje van kaznenog prostora i tada je laktom udario Anhela u glavu. Ofanzivni fudbaler Hetafea se sručio na travu, a Dmitrović je munjevito pritrčao da mu pomogne čim je video da se Španac onesvestio.

Skinuo je rukavicu i izvukao mu jezik iz usta da se ne bi ugušio i ubrzo je pristigao lekarski tim koji je pomogao Anhelu. Španac se posle prekida pribrao.

Inače, jedini gol na meču postigao je Matijas Oliveira u 23. minutu, kada je na drugoj stativi sačekao odličan centaršut Fažra.

Hetafe je posle serije od tri pobede osmi sa 48 bodova, a Eibar je na 12. poziciji sa pet bodova manje. Hetafe u narednom kolu čeka Đironu, a Eibar gostuje Valensiji.

Video snimak ove situacije možete videti na linku.