LŠ - Bajern silan u Beogradu - Krah Dinamo Zagreba u Milanu -Sjajan preokret Totenhema

Egzibicija Bajerna u Beogradu i šou Roberta Levandovskog koji je za manje od 15 minuta dao četiri gola obilježili su, između ostalog, večerašnji program u Ligi šampiona.

Bavarci su na stadionu Rajko Mitić zadržali perfektan učinak u eliti, a do pete pobjede stigli su rezultatom 6:0, na krilima poljskog reprezentativca koji je bio raspucan u drugom poluvremenu.

Pored Levandovskog, mrežu Borjana tresli su Gorecka i Toliso.

Totenhem je loše otvorio duel protiv Olimpijakosa, poslije 20 minuta igre imao veliki zaostatak, ali je u nastavku načinio preokret i slavio sa lagodnih 4:2.

Derbi večeri odigran je u Madridu. Benzema je dobio Realu visokih 2:0 protiv Pari Sen Žermena, da bi gosti anulirali minus za tili čas preko Mbapea i Sarabije.

Dinamo Zagreb je upropastio svoje šanse za prolaz u osminu finala, izgubivši od Atalante u Milanu sa 2:0.

Rezultati:

Real Madrid – PSŽ 2:2 (Benzema 17, 79 – Mbape 81, Sarabija 83)
Crvena zvezda – Bajern 0:6 (Gorecka 14, Levandovski pen. 53, Levandovki 60, 64, 68, Toliso 90)
Totenhem – Olimpijakos 4:2 (Dele Ali 45, Kejn 50, 77, Orije 73 – El Arabi 6, Semedo 19)
Mančester Siti – Šahtjor 1:1 (Gundogan 56 – Solomon 69)
Atalanta – Dinamo Zagreb 2:0 (Murijel pen. 27, Gomez 47)
Juventus – Atletiko Madrid 1:0 (Dibala 45+2)