Meč za sva vremena -River Plata dobila epsku bitku u Madridu

Posebna noć, poseban meč, koji je odigran 10 hiljada kilometara daleko od Buenos Ajresa, donio je lavinu emocija na terenu i tribinama i veliki preokret Rivera.

River Plata je osvojila Kopa libertadores. U "utakmici vijeka", u revanšu u Madridu, pobijedila je Boku juniors 3:1...

Boka je vodila na poluvremenu golom Benedeta, izjednačio je Prato, a epska bitka otišla u produžetke.

Boka je odmah ostala sa deset igrača (isključen Barios), da bi Kolumbijac Kintero sjajnim golom donio Riveru vođstvo.

U posljednjem minutu, Hara je pogodio stativu Riverovog gola, da bi Martines iz kontre riješio sve...

Izvor: sportski portali