-Orlovi- raspucani pred Mundijal, pet golova u mreži Bolivije (Foto-Video svi golovi)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u poslednjem pripremnom meču pred Mundijal u Rusiji selekciju Bolivije sa 5:1 u Gracu.

Tri puta se na listi strelaca našao Mitrović u 4. 23. i 58. minutu, dok su po gol postigli Ljajić u 19. i Ivanović u 43. minutu.

Jedini gol za Boliviju postigao je Kampos u 48. minutu.

Reprezentacija Srbije u velikoj meri je popravila utisak nakon poraza od Čilea, pošto je protiv Bolivije bila za bar dve klase volji protivnik od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Sa startnih 11 koji bi mogli da se nađu u prvoj postavi i na meču sa Kostarikom na Mundijalu, "orlovi" su od samog starta nametnuli svoj ritam i stil igre i već nakon par minuta videlo se da Bolivija nema šta da traži u ovom meču.

Protivnike je "načeo" Mitrović nakon kornera, segmenta igre koji je u ovoj utakmici funkcionisao mnogo bolje nego u prethodnim.

Napadač Fulama je do kraja susreta dva puta uspeo da zatrese mrežu, prvi put sigurnim udarcem nakon dobre akcije, a drugi put na spektakularan način nakon kontre i udarca sa dvadesetak metara.

Veoma lep gol postigao je i Ivanović, koji se oporavio od povrede i ponovo pokazao koliko je bitan šraf u selekciji Srbije.

Ne treba zanemariti ni gol Ljajića, nakon dobrog i tečnog timskog napada, ali ni gol Kamposa, nakon kontre Bolivije.

Selektor Krstajić je u drugom poluvremenu "promešao karte" i odmarao pojedine igrače, a opet priliku dao igračima koji mogu imati ulogu sa klupe na Mundijalu.

Reprezentativci Srbije u ponedeljak putuju za Kaljiningrad, dok svoj prvi meč igraju 17. juna protiv Kostarike u Samari.