"Maša i medved" od 29. decembra u bioskopima

"Maša i medved" od 29. decembra u bioskopima

Film "Maša i medved" stiže u domaće bioskope 29. decembra, najavio je danas distributer "Fame Solutions".

Posle velikog uspeha bioskopske distribucije priče o trogodišnjoj devojčici i njenom drugaru medvedu u Italiji, kada je studio "Warner Bros." za samo 15 dana zaradio pet miliona evra, što je "Mašu i medveda" učinilo trećim najgledanijim filmom 2015. u ovoj zemlji, u distribuciju se uključilo još nekoliko zemalja, među kojima i Srbija.

Maša je trogodišnja energična, druželjubiva i pomalo luckasta devojčica koja živi u šumi i stalno upada u nevolje.

Njen dobri drug medved, koji je štiti, često i sam upadne u nevolju zbog Mašinih nestašluka, ali ipak, njih dvoje, uz ostale životinje u šumi zabavljaju gledaoce, ali ih i uče kreativnosti, lojalnosti i pravom prijateljstvu.

Distributerska kuća "Fame Solutions" u saradnji sa Stefan Đelineo, ulepšaće novogodišnje praznike deci sa 63 minuta novih avantura njihove omiljene junakinje namenjenih prvenstveno za bioskop.

Vlasnici prava su se odlučili za ovu dužinu filma, jer je po istraživanjima to optimalno trajanje koje može da drži pažnju i najmlađima kojima su ove priče i namenjene.

Film će biti sinhronizaovan na srpski jezik, a režija je poverena Dušici Novaković, glumici Pozorišta na Terazijama i profesorki u Školi glume Dečjeg kulturnog centra Beograd.

Maši glas i dalje pozajmljuje Jovana Jelovac Cavnić koju najmlađi već identifikuju sa likom nestašne trogodišnjakinje iz popularnog animiranog serijala.

 

Izvor: TANJUG