Crvena zvezda na Marakani primila nevjerovatan pogodak s pola terena (Video)

Fudbaleri Crvene zvezde i Čukaričkog od 15:00 sati na Marakani igraju utakmicu 6. kola Srbijanske Superlige, a meč je već sad obilježio pogodak gostujuće ekipe.

Naime, igrao se 24. minut utakmice kada je Luka Stojanović postigao vjerovatno gol karijere i to s preko pola terena.

Stojanović je uhvatio "na spavanju" Milana Borjana vidjevši da je Zvezdin golman previše izašao.

Uslijedio je dalekometni hitac i golčina kakvu dugo nismo vidjeli na terenima regiona, ali i Evrope.

Bravura igrača Čukaričkog došla je nakon što je Zvezda povela još u drugoj minuti golom Milunovića.

Ipak to nije bilo dovoljno ekipi Čukaričkog za pozitivan rezultat jer je Crvena zvezda golovima Pavkova i Vukanovića došla do pobjede od 3:1.

Izvor: klix.ba