Prijetnje na Facebook-u -Neće te biti Šešiću, neka te oplakuju i ja sam oplakao svoje i rođake i drugove- (Dok.)
Poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske, Davor Šešić prijavio je prijetnje po život koje je dobio u komentarima na svoj status na Facebook-u a koji su prenijeli pojedini portali. U banjalučkoj Policijskoj upravi kažu da za sada nemaju informacija o tome ko je prijetio Šešiću ali su saopštili da istražuju slučaj.

Foto: Prijetnja upućena poslaniku SDS-a
Prijetnja je ostavljena u komentaru na Šešićev status u kojem je on napisao da je jedino u Banjaluci izgleda moguće da skupštinska većina blokira rad lokalnog parlamenta a u suštini nema nikakve veze sa njegovom objavom već se očigledno odnosi na nesuglasice koje postoje u banjalučkom SDS-u.
Šešić za Gerila info kaže da je prijetnju prijavio policiji i da čeka epilog istrage.
“Nisam želio o ovome obavještavati javnost dok ne bude određenih informacija ko stoji iza te prijeteće poruke. Međutim, juče su već pojedini mediji saznali za prijavu policiji pa je informacija objavljena”, kaže Davor Šešić za Gerila info.
Iz banjalučke Policije su juče soapštili da istražuju prijetnje Šešićevoj bezbjednosti.

Foto: Saopštenje banjalučke Policijske uprave
Na prijetnje Šešiću nije reagovao niko ni iz SDS-a, ni iz ostalih opozicionih stranaka. Šešić je, zbog kritika na račun pojedinih poteza rukovodstva stranke, u tihom sukobu sa čelnim ljudima SDS-a a. U javnosti je najviše eksploatisan njegov sukob sa Milanom Radovićem koji je nakon prošlih lokalnih izbora ušao u SDS.
Izvor: gerila.info
Pratite portal Infomedia Balkan i na društvenim mrežama: Fejsbuk i Tviter


